Darbas ir praktika

Lietuvos banko vaidmuo šalies ūkiui ir finansų sistemai yra labai svarbus. Tam, kad Lietuvos bankas būtų pajėgus tinkamai reaguoti į Lietuvos ekonominės raidos iššūkius, itin svarbūs yra žmogiškieji ištekliai – kvalifikuoti ir kompetentingi darbuotojai. Lietuvos bankui iškilusius uždavinius sėkmingai sprendžia šioje finansų institucijoje dirbantys aukščiausios kvalifikacijos tarnautojai. Jų darbą Lietuvos bankas labai vertina.

Dėl institucijos specifikos ir įtakos šalies ekonomikai darbas centriniame banke yra atsakingas ir kupinas profesinių iššūkių. Tačiau kartu jis yra išties įdomus, nes leidžia pajusti šalies ekonominio gyvenimo „pulsą“. Lietuvos banke dirbantys specialistai turi galimybę gilintis į aktualius jų srities klausimus, nuolat tobulinti profesines žinias ir gebėjimus, bendradarbiauti ir mokytis iš savo srities profesionalų užsienio valstybėse.

Lietuvos bankas išnaudoja visas galimybes, kad užtikrintų geranorišką ir kūrybingą darbo aplinką, kurioje vyrautų pagarba žmogui, dėmesys jo idėjoms, aukšti profesinės etikos standartai ir nešališkas požiūris.

Atnaujinta 2016-03-31